męskie bojówki z kieszeniami

Czy spodnie bojówki nadają się do miasta?

Chociaż spodnie bojówki męskie powstały jako ubranie dla żołnierzy, to już od lat można zobaczyć je na ulicach. Spodnie te są chętnie wybierane nie tylko przez mężczyzn, ale często też przez kobiety. Czy takie spodnie sprawdzają się w mieście? Czy może jednak powinno się je zostawić wyłącznie do poruszania się w terenie?

W miejskiej dżungli

Spodnie męskie bojówki dobrze wyglądają w miejskiej dżungli (sprawdź np. bojówki męskie DStreet). Nie ma żadnego powodu, dla którego nie można byłoby ich nosić poza otwartym terenem. Są to spodnie, które już dawno weszły do kanonu ubrań używanych przez cywili i nikogo nie zaskoczy, że ktoś nosi ubrania o tak wyraźnym wojskowym rodowodzie.

Bojówki mają wiele zalet praktycznych, które sprawiają, że bardzo dobrze sprawdzają się w stylizacjach o miejskim charakterze. Można zestawiać je z butami sportowymi po to, by złagodzić ich wyraz i sprawić, by chodzenie w nich było wygodniejsze. Oprócz sportowych butów do bojówek można wybierać ciężkie i masywne obuwie typu glany lub też buty wojskowe z demobilu. Dodają one autentyczności całemu outfitowi, choć chodzenie w nich po chodnikach może być niewygodne.

Bardzo praktyczne

Spodnie bojówki mają wiele zalet praktycznych. Są dość szerokie i mają proste nogawki, więc nie ograniczają ruchów. W przeciwieństwie do rurek bojówki nie przylegają do łydek i nie przeszkadzają w poruszaniu się – zwłaszcza w przypadku osób o wyjątkowo umięśnionych nogach. Nie podkreślają nóg i nie przyczyniają się do tego, że sylwetka jest niezrównoważona.

Bojówki mają wiele kieszeni, które ułatwiają przenoszenie drobiazgów, które w innym wypadku musiałyby się znaleźć w plecaku. Kieszenie te są zdecydowanie trudniejszym celem dla kieszonkowców niż plecak, którego w komunikacji miejskiej właściwie nie sposób dobrze pilnować. Bojówki są produkowane z materiałów, które nie wymagają prasowania i szczególnej pielęgnacji. Zwykle są to tkaniny, które łatwo utrzymać w czystości. Czasami mają one nawet powierzchnię, którą wystarczy przetrzeć mokrą szmatką, by skutecznie pozbyć się z nich plam.

You might also like