Jak wybrać dobry szlafrok?

Szlafrok to jeden z tych elementów garderoby, który może odnaleźć zastosowanie nie tylko w domowym zaciszu. Podobnie jak w przypadku innych elementów ubioru współcześnie producenci oferują ogrom różnorodnych rozwiązań. Jaki szlafrok wybrać? 

Różnorodne szlafroki 

Szlafrok damski to jeden z tych elementów garderoby, który może być komfortowy, estetyczny, jak i/ lub seksowny. Oczywiście znalezienie szlafroka, który łączył by wszystkie z tych cech nie jest dużym wyzwaniem, aczkolwiek tego rodzaju bielizna mogłaby odnaleźć zastosowanie jedynie w domowym lub hotelowym zaciszu. 

Z tego względu pierwszą rzeczą nad którą należy się zastanowić przed kupnem szlafroka jest to, jak będzie on wykorzystywany. Oczywiście szlafrok, który będziemy wykorzystywać w czasie pobytu w SPA będzie różnił się od tego, który ma na celu pobudzenie zmysłów partnera. Jak więc wybrać odpowiednie szlafrok?

Szlafrok, który pokochasz zarówno Ty, jak i on 

Jeżeli interesuje nas szlafrok damski, który zarówno spełni wszystkie oczekiwania właścicielki, jak i jej partnera należy wybrać zmysłowy szlafrok bieliźniany. Tego rodzaju szlafroki mogą różnić się swoją kolorystyką, fasonem, jak i materiałem wykonania.

Niemniej jednak w przypadku materiału zawsze jest to zmysłowa cienka tkanina utworzona między innymi z satyny, wiskozowy, czy też jedwabiu. Tego rodzaju bieliźniane szlafroki doskonale opływają sylwetkę właścicielki i podkreślają wszystkie najważniejsze atuty jej ciała.

Jeżeli jednak bardziej zależy nam na komforcie, aniżeli powabności warto zdecydować się na klasyczny szlafrok bez zapięcia stworzony m.in. z ciepłego polara. Będzie on idealny chwilowy ubiór po kąpieli lub po zakończeniu domowych zabiegów pielęgnacyjnych.

You might also like