kozaki muszkieterki

Jak nosić seksowne buty muszkieterki

Zimowe stylizacje kobiet mogą być naprawdę niezwykle interesujące i seksowne. Wystarczy kupić odpowiednie buty takie jak na przykład kozaki z bardzo wysoką cholewką sięgającą powyżej kolan. To buty muszkieterki dedykowane dla pań o długich i zgrabnych nogach. Nawet najprostszą stylizację potrafią odmienić w bardzo stylowy zestaw, który przyciąga wszystkie spojrzenia.

Co to są buty muszkieterki

Muszkieterki to kozaki z bardzo wysoką cholewką, Która z reguły sięga powyżej kolan aż do połowy ud. Takie kozaki najczęściej są wykonane z delikatnego zamszu. Bardzo ładnie przylegają do nogi, czasami wręcz sprawiając wrażenie drugiej skóry. Muszkieterki można kupić na szpilce lub na płaskiej podeszwie. Warto wybrać obydwie pary tego rodzaju butów i cieszyć się ich wszechstronnością. Muszkieterki na obcasie będą świetnie wyglądać do krótkich sukienek czy spódniczek, na takie okazy jak na przykład randka czy impreza w klubie. Na co dzień do pracy można wybrać muszkieterki na płaskiej podeszwie, które będą bardziej wygodne, oraz mniej seksowne.

Jak nosić buty muszkieterki

Muszkieterki to buty gwarantujące efekt wow. Warto tylko zdawać sobie sprawę z pewnych ograniczeń tego typu butów. Są one dedykowane dla kobiet o naprawdę bardzo zgrabnych nogach. Niestety muszkieterki mogą podkreślać wszelkie mankamenty figury, dlaczego kobiety o raczej korpulentnych nogach powinny wybierać inny model kozaków. Jednym słowem muszkieterki to nie są uniwersalne buty dla każdej z pań. Niewątpliwie to jedne z najbardziej efektownych butów na zimę.

You might also like