Oxfordy męskie

Czy męskie oxfordy pasują do luźnych stylizacji?

Codzienne stylizacje mogą być ciekawe i efektowne. Panowie również lubią wyglądać stylowo. Podstawą jest to, aby posiadać w swojej szafie uniwersalne elementy, które pasują do siebie niczym puzzle. Sprawi to, że w ciągu kilku minut będziemy mogli stworzyć stylizację na każdą okazję. Nie potrzeba do tego specjalnej znajomości aktualnych trendów.

Ponadczasowe wzornictwo

Buty oxfordy dla klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Niesztampowe wzornictwo daje wiele możliwości. Pasuje ono zarówno do eleganckich, jak i codziennych zestawień. Oxfordy męskie świetnie wyglądają w towarzystwie garnituru, jak i podartych jeansów. Za każdym razem zyskują one innego wyrazu. Oczywiście opisywane obuwie występuje w wielu wariantach kolorystycznych. Pod uwagę warto jest wziąć nie tylko czerń, czy też brąz. Nieprzeciętnie prezentują się modele w jasnych odcieniach.

Komfort użytkowania

Planując zakup oxfordów męskich należy kierować się przede wszystkim jakością. Na szczęście nie trzeba wydawać majątku. Już za około 150-200 zł można znaleźć model wykonany z wysokogatunkowych materiałów. To właśnie od zastosowanych do produkcji tworzyw zależy komfort użytkowania. Cena butów oxfordów wykonanych ze skóry naturalnej jest wyższa.Trzeba jednak uwzględnić, że są one o wiele trwalsze. Jest to więc inwestycja na kilka sezonów. Ponadto skóra naturalna elastycznie dopasowuje się do stopy, a także zapewnia optymalny przepływ powietrza.

You might also like